Зошити та посібники 3 клас НУШ

Зошити та посібники 3 клас НУШ

Зошити для 3 класу створені згідно вимог Міністерства освіти та науки. Новий пілотний проект прагне повністю змінити стару навчальну програму, модернізувати її в кращий напрямок. Стандарти початкової школи дуже ретельно обговорювались, визначалися найзручніші шляхи передачі знань маленьким школярам. В результаті батьки можуть оцінити якісну навчальну літературу, з якою буде зручно працювати і дитині і вчителю.

Робочий зошит 3 клас можна придбати на нашому сайті в будь-якій потрібній кількості. Начальний матеріал для третьокласників виконаний з дотриманням стандартів нової української школи, та затверджений для друку міністерством освіти. Посібник має зручний формат, при виробництві використовується тільки екологічно безпечний матеріал.

Зошит 3 клас необхідний для школяра

Бажано купити зошити для 3 класу вже на початку навчального року, щоб третьокласник добре ознайомився з тим матеріалом, який йому належить виконувати в найближчий час. Матеріал викладений дуже цікаво, а яскраві ілюстрації відповідно до теми, підштовхують до легкого сприйняття знань, стимулюють до виконання вправ, навіть без допомоги вчителя та батьків.

Замовити зошити для 3 класу у нас дуже легко. Ми пропонуємо будь-які посібники для третьокласників, а саме:

  • робочий зошит з української мови;
  • посібник з читання
  • навчальний матеріал з математики;
  • робочий зошит з англійської мови;
  • цікава економіка;
  • альбом "Я досліджую світ" та багато іншого.

Всі зошити укладені відповідно до типових освітніх програм. Різноманітність завдань, їх різнорівневість забезпечують повноцінний розвиток дитини відповідно вікових особливостей.

Робочі зошити 3 клас купити легко

Зошити для 3 класу оформлені згідно нових вимог освітнього стандарту. Кожна дитина, яка відкриває посібник, хоче прямо зараз приступити до вирішення цікавих прикладів і задач, якщо йдеться мова про математику. Те саме стосується і посібників з української мови та читання — оповідання дуже цікаві, є багато красивих яскравих картинок. В Knigovo можна придбати зошити для 4 класу. Також робочі зошити 2 клас купити можна в будь-якій кількості — в роздріб чи оптом. Доставка посібників у великій кількості безкоштовна. Постійним покупцям ми надаємо приємні знижки.

Зошити для 3 класу повністю відповідають новій освітній програмі. Посібники створені таким чином, щоб сприяти легкому засвоєнню інформації дітьми. За допомогою навчальної літератури, вчитель легко донесе основну суть завдання. Посібник значно полегшує виконання завдань як дітям, так і допомагає вчителям та батькам у навчанні школярів. Усі уроки викладені зрозуміло, тому учень без втручання дорослих розбереться в правильному їх виконанні.

481 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
До підручника