Зошити та посібники 1 клас НУШ

Сучасні діти розвиваються набагато швидше своїх однолітків, що жили 15-20 років тому. І запити в них інші. Та й шкільна програма вже не така, яка була десятиліття тому. Сучасна програма для школярів, що прийшла на зміну, - Нова Українська Школа, передбачає не просто якісну нову концепцію навчального процесу, а й застосування виключно якісних і сучасних навчальних матеріалів.

Зошити та посібники 1 клас НУШ

Нова Українська школа вважається ключовою реформою Міністерства освіти і науки. Новий підхід до навчання учнів середньої школи знаходить позитивні відгуки досвідчених педагогів та батьків початкової школи. Щоб навчальний процес повністю відповідав новим тенденціям та стандартам НУШ, у повному асортименті друкуються навчальні зошити для всіх початкових класів.

У нас можна придбати зошити для 1 класу з будь-якого предмету. Навчальна література повністю відповідає новій програмі, та може бути використана для навчання молодших школярів. Робочі зошити 1 клас нуш вдало оформлені для першокласників. Посібники формують гарне перше враження про навчальний процес. І дуже важливо, щоб після кожного уроку у дитини залишався гарний настрій та бажання навчатися далі.

Зошити 1 клас нуш

Друковані зошити для 1 класу яскраво оформлені, кожна сторінка насичена цікавими завданнями та ілюстраціями. Тепер батькам не треба змушувати дитину сідати за самостійне виконання завдань, бо навчальний процес тепер викликає цікавість у малюка. Завдяки гарному оформленню, вчителю буде легко викладати матеріал, пояснювати нову тему.

Робочі зошити 1 клас нуш — це якісна навчальна література, яка повністю відповідає новим правилам навчання.

Основні переваги:

  • спеціальний підхід до оформлення сприяє цікавому навчанню першокласника;
  • друкована основа та листки виготовлені з якісної бумаги;
  • вдалий формат;
  • друкована основа допомагає швидко виконувати домашні завдання;
  • діти без проблем зроблять завдання самостійно.

Замовити зошити для 1 класу дуже легко

На нашому сайті можна побачити величезний асортимент зошитів для 1 класу. На Knigovo купуйте:

  • калиграфічні прописи;
  • каліграфічний тренажер;
  • робочий зошит з математики;
  • друкована основа з англійської мови;
  • Я досліджую світ та багато іншого.

В нашому інтернет магазині купить зошити нуш 1 клас не складе ніякої проблеми. Для постійних покупців діє приємна знижка. Також на покупки оптом діє акція безкоштовної доставки. В будь-який час у нас завжди є робочі зошити 1 клас нуш. Також зараз можна придбати друковані зошити для 2 класу та іншу навчальну літературу.

Зошити для 1 класу з друкованою основою сприяють легкому та якісному навчанню першокласників. Маленькі школяри із задоволенням будуть працювати на уроках та виконувати завдання самостійно, навіть без допомоги батьків або вчителя.

718 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
До підручника