Зошити Німецька мова 3 клас НУШ

На сайті knigovo.com.ua можна знайти посібники та зошити для вивчення німецької мови НУШ. Представлені навчальні матеріали відповідають вимогам Міносвіти та науки України, використовуються педагогами для проведення занять і перевірки знань, учнями для самостійної роботи.

Німецька мова робочий зошит для 3 класу – це практичні матеріали, що допомагають учню краще засвоїти вивчаєму програму, виконуючи практичні завдання. Матеріали відповідають розділам підручника та програмі Нової української школи.

У knigovo.com.ua можна купити книги для позакласного читання, щоб дитина поширювала свій світогляд за межами шкільних уроків, вчилася самостійної роботи, отримувала більше інформації про твори та їх авторів. Зробіть замовлення на нашому сайті і ми надішлемо необхідну вам літературу.

Зошити з німецької мови НУШ – це структурализовані та систематизовані відповідно до навчальної програми матеріали, які допомагають якісно засвоювати нові знання.Розвиток міжнародного спілкування, використання німецької мови мешканцями іноземних держав, таких як Німеччина, Швейцарія, Австрія, свідчить про необхідність поглибленого вивчення предмету учнями. Робочий зошит з німецької мови 3 класу допомагає розширити лінгвістичний кругозір, поглибити знання з фонетики, дізнатися про соціальні та культурні традиції різних країн.

Для розвитку писемності знадобляться прописи з німецької мови 3 класу, у яких учень навчиться писати літери, складати словосполучення, поступово переходячи до речень вживаних у повсякденному спілкуванні. Зошит-шаблон німецька мова містить словничок найбільш вживаних слів, який допоможе підготовці до уроку та перевірки знань на ньому. Вдома батьки за допомогою словника зможуть допомогти учню тренувати пам’ять у вимові та написанні слів.

Матеріали з німецької мови для 3 класу поглиблюють знання предмету, в них викладені граматичні правила, невеликі твори, діалоги, цікаві завдання та тести для контролю. Програма спрямована на розвиток такого рівня знань, щоб учень мав змогу висловлювати свої думки за допомогою простих іншомовних слів та речень.

На сайті knigovo.com.ua, крім посібників з вивчення різних мов, можна замовити робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас для розвитку творчих здібностей учня. Ми забезпечимо доставку вашого замовлення протягом кількох днів.

2 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
Видавництво