ЗНО 2021

Вчителі та старшокласники вже з великим хвилюванням говорять про зно 2021 року. Від результату цього іспиту залежить майбутнє життя старшокласника. Залежно від кількості балів, набраних по тому чи іншому предмету, на ЗНО буде вирішуватись питання вступу до вищого навчального закладу та рівня його престижності. Чим більше набраний бал старшокласника, тим більша кількість університетів захоче бачити абітурієнта у своїх рядах.

Для того, щоб отримати гарний результат на завершальному іспиті, треба добре підготуватися за допомогою репетитора або спеціальної навчальної літератури. На нашому сайті можна придбати посібники математика зно 2021, які відповідають стандартам Міністерства Освіти та Науки.

ЗНО 2021 предмети

По закінченні 11-го класу учні складають атестацію з трьох навчальних дисциплін, дві з яких вважаються обов'язковими, а один предмет на вибір учня.

Освітні дисципліни, які виносяться на ЗНО:

  • обов'язкові - українська мова та література;
  • математика або історія України;
  • будь-який предмет, який визначить випускник. Наприклад англійська мова, біологія, хімія, тощо.

В нашому інтернет- магазині можна придбати зно 2021 українська мова, куди входить 10 тестових зошитів. Навчальна інформація, яка входить в посібники повністю узгоджена зі змістом сертифікаційної роботи, яка відповідає вимогам діючої програми ЗНО.

Кому знадобиться посібник ЗНО:

  • абітурієнтам;
  • школярам;
  • репетиторам;
  • вчителям української мови та літератури.

Придбайте у нас посібник зно англійська мова 2021, який відповідає встановленим стандартам Міністерства освіти та науки. Збірник містить повний комплекс тестових завдань для повноцінної підготовки до іспиту, 10 варіантів тестів з мультимедійним додатком.

2021 рік зно без проблем

Хвилюючий екзамен для випускників старших класів може здатися справжньою дрібницею, якщо готуватися заздалегідь та використовувати для повторення якісну навчальну літературу.

В нашому інтернет-магазині можна знайти збірники задач та тестів для підготовки до ЗНО. Література відповідає всім вимогам сучасної освіти та програмі ЗНО. На Knigovo можна знайти багато іншої навчальної літератури для ефективного навчання школярів будь-якого віку.

У нас можна придбати зошит зимові канікули, для самостійного виконання домашніх завдань на зимніх канікулах. Оберіть прямо зараз посібники Підготовка до дпа та зно та замовте у нас в роздріб або оптом.

Посібник математика зно 2021 та інша навчальна підготовча література допоможуть легко повторити пройдений матеріал навіть без допомоги репетиторів. Обираючи якісний підручник для підготовки до ЗНО, учень підвищує шанси на отримання гарної оцінки на іспитах.

178 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки