Зимові зошити

Зимові зошити

З настанням зимових канікул хочеться веселитись та відпочивати у вільні дні. Але не варто забувати про повторення пройденого матеріалу. Для того, щоб закріпити вже отримані знання та підготуватися до нових тем у другому семестрі, треба придбати спеціальний зимовий зошит для школярів молодших класів. Посібник оформлений дуже вдало, вміщує багато ілюстрацій та цікавих завдань. Доступно викладений матеріал дозволяє виконувати учневі будь які вправи без допомоги батьків. На нашому сайті є великий асортимент посібників для домашньої роботи маленьких школярів.

Пропонуємо придбати у нас зошит зимові канікули, де малюк зможе цікаво, весело та з користю поєднувати відпочинок та інтелектуальний розвиток.

Зошит зимові вправи переваги

Вправи зимового зошита розраховані на щоденну роботу. Дитині вистачить 10 хвилин вдень, щоб отримати необхідні знання, та повторити пройдений матеріал. За цей час учень не встигне втомитися, та наступного разу із задоволенням повернеться до вивчення матеріалу.

Основні переваги зимового зошита:

  • допоможе з користю провести зимові канікули;
  • ефективне повторення вивченого матеріалу;
  • засвоєння нових тем;
  • навчальний процес сприймається як гра;
  • дитина із задоволенням виконує завдання без нагадувань та допомоги батьків.

Завдання обов'язково знадобляться вчителю, учням та їх батькам. Також на нашому сайті можна придбати зимовий зошит фізика з цікавими завданнями, зимовий зошит english навчального та розвивального характеру.

Інтерактивний зошит зимові канікули

За допомогою інтерактивного зошита зимові канікули дитина не тільки цікаво, але і змістовно проведе свій вільний час на зимніх канікулах. Повторивши пройдений матеріал та ознайомившись з новими темами, учень покаже гарні результати після закінчення новорічних вихідних.

В нашому інтернет магазині література проходить строгі перевірки Міністерства освіти та науки на відповідність новій концепції НУШ.

Також в Knigovо можна придбати посібник літні зошити. Радимо звернути увагу на експериментальний підручник петерсон математика, який вже показав гарні результати у навчанні дітей молодших класів.

Зошит зимові канікули допоможе підтягнути знання з математики, української мови, читання. Всі завдання оформлені дуже цікаво, є ребуси та загадки. Дитині буде цікаво займатися з таким підручником, навіть без допомоги батьків.

60 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки