Підручник Захист Вітчизни Рівень стандарту 10 клас Програма 2018 Авт: Гнатюк М. Вид: Генеза

21918
  • ISBN: 9789661101851
  • Видавництво: Генеза
  • стор.: 192
  • Рік видання: 2018
  • Тип зошиту: підручник
  • Предмет: Інша література
  • Мова Навчання: Українська
170,00 грн.
шт
10153,00 грн.
Підручник Захист Вітчизни Рівень стандарту 10 клас Програма 2018 Авт: Гнатюк М. Вид: Генеза

Підручник Захист Вітчизни Програма 2018 Рівень стандарту 10 клас. Україна миролюбна країна. У Конституції нашої держави зазначено, що зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва із членами міжнародного співтовариства за загальновизнаними принципами й нормами міжнародного права.

Події останніх років засвідчують, що не всі країни проводять миролюбну політику. Тому для гарантування безпеки, суверенітету й територіальної цілісності України вірним синам і донькам Вітчизни доводиться боронити її зі зброєю в руках. Для того щоб цей захист був надійним та ефективним, необхідно бути до нього добре підготовленими. Саме із цією метою у старших класах школи вивчається предмет Захист Вітчизни. У процесі його опанування потрібно засвоїти конституційні права та обов’язки громадян і громадянок України щодо захисту держави, призначення Збройних Сил України, інших військових формувань, вимоги Військової присяги та статутів, основи цивільного захисту, домедичної допомоги, набути певних практичних умінь тощо.

Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе на цьому шляху. Навчальний матеріал викладено у вступі та 9 розділах. Рубрика Для допитливих містить додаткові відомості з тем. У підручнику подано схеми й таб лиці, цікаві ілюстрації, світлини та репродукції картин. Після кожного параграфа є запитання та завдання для перевірки засвоєння матеріалу.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(Наказ МОН України від 31.05.2018 № 551)