Я досліджую світ 2 клас НУШ

Зошити створено з дотриманням основних вимог Державного стандарту України i повною відповідністю програмі початкової школи. Подані вправи дозволяють навчатися дитині з задоволенням та величезною зацiкавленнiстю, легше опановувати новi необхідні знання.Посібник добре підходить для закріплення отриманих знань на уроці, легко сприймається учнями початкових шкiл.

Я досліджую світ 2 клас для легкого навчання

Даний посiбник мiстить необхідний матеріал для розширення кругозору учнiв. Його розроблено з можливістю використання інтерактивних методів і форм навчання. Грамотно подана інформація сприяє зацікавленню школяра. Юнi учнi, без допомоги батьків, зможуть самостійно працювати з наданою інформацією.

Для найбільш комфортного оволодіння необхідними знаннями, досвідчені вчителі рекомендують зошит я досліджую світ 2 клас Гільберг, у якому інформація сприймається легко, а завдання зрозумілі й без допомоги батьків. Посібник оформлений з використанням кольорових ілюстрацій, i добре засвоюється учнями початкових класiв.

Я досліджую світ Волощенко 2 клас, який також розрахован на якісне донесення знань учням. Посібник мiстить всі необхідні матеріали, перетворюючи навчання на нескладний та захоплюючий процес.

Я досліджую світ 2 клас зошит для якісного навчання

Я досліджую світ 2 клас — зошит, який містить необхідні знання з природознавства та інформатичної галузі. Посібник ідеально підходить для формування у учнiв розуміння природних явищ та процесiв. Навчальний зошит створений таким чином, щоб по ньому можна було навчитися самостійно мислити, легко робити узагальнюючі та логiчнi висновки. Кожен урок складений з використанням привертаючих увагу кольорових картинок. Завдання сприяють легкому засвоєнню нових знань. Учнi iз задоволенням будуть розмальовувати картинки, розгадувати ребуси та пізнавати багато нового кожен день.

Я досліджую світ 2 клас зошит сприяє цікавому пiзнанню довколишнього середовища та якісному засвоєнню необхідних знань. Багато завдань орієнтують на розвиток творчих здібностей. Також у зошиті є інформація для розвитку дрібної моторики рук, а саме, виготовлення виробів з паперу, за допомогою покрокової інструкції.

На нашому сайті можна купити на роздріб або оптом робочі зошити, у тому числі зошити українська мова 2 клас. Також рекомендуємо придбати Природознавство 2 клас — зошит з великим різноманіттям цікавинок і сюрпризів, що сприяють легкому засвоєнню знань учнями. Зошити 2 клас нуш відповідають оновленій шкільній програмі.

93 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки