Трудове навчання 2 клас НУШ

Трудове навчання - обов’язкова дисципліна, яку вивчають діти шкільного віку. Усі зошити з трудового навчання НУШ створені згідно з новим Державним стандартом початкової освіти та Типовими освітніми програмами. Посібники містять творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які можуть виготовити учні.

Зошит з трудового навчання 2 клас допоможе школярам розвинути свої креативні здібності, навчитися багатьом корисним речам. наприклад, забивати цвяха, робити шпакiвню, чи вироби з 3D моделювання, тощо.

Трудове навчання 2 клас робочий зошит призначений для організації роботи учнів 2 класів закладів загальної середньої освіти, вчителів та батьків.

Переваги зошитів з трудового навчання НУШ

Головною метою посібників з Трудового навчання у початковій школі є формування і розвиток у межах вікових можливостей предметно-перетворювального розумiння учнів, яке дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові завдання. Автори посiбника розробили його таким чином, щоб зацікавити школярів, розвинути їх логічне мислення, розумові здібності, уяву, кмітливість, малу моторику рук, посидючість, охайність, естетичний смак, цілеспрямованість та технiчнi навички.

Дизайн і технології 2 клас нуш визначаються допитливими та цікавими завданнями, яскравими малюнками. З цими посібниками навчання буде веселим та приємним для кожного учня.

Зошит з праці 2 клас представлений у м'якій обкладинці формату А4. Оформлення барвисте та різнокольорове, що неодмінно приверне увагу маленьких користувачів та надихне їх на виготовлення різноманітних виробів.

Зошит маленький трудівничок 2 клас стане надійним помічником для кожної дитини.

Образотворче мистецтво 2 клас альбом допомагає формуванню ключових та предметних здiбностей. Завдяки цому альбому, учнi отримують уміння креативно мислити, критично оцінювати матеріал, виготовляти різноманітні вироби своїми руками. Завдання у зошиті передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності та розвиток творчих, побутових та технiчних навичок й умінь у дітей.

Посібник дає можливість вчителям використовувати такі форми і методи навчання, як: дослідницькі, інформаційні, моделювання та ситуативні вправи.

Купити друковані зошити для 2 класу від відомих авторів за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України будь-якими транспортними компаніями-перевізниками. Також ми пропонуємо нашим клієнтам купить зошит для трудового навчання для 2 класу оптом.

8 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки