Читання 3 клас НУШ

На сайті knigovo.com.ua ви можете купити позакласне читання 3 класу. Книги створені для самостійної роботи учнів, проводити самоконтроль знання прочитаного тексту, вони сприяють розвитку навичок опрацювання художніх творів. Позакласне читання третього класу допомагає учню розширювати власний світогляд, вдумливо аналізувати прочитаний текст, розбирати поведінку героїв, формувати свою думку з приводу описаних автором подій.

Тексти для читання 3 класу НУШ розраховані для вчителів, учнів, студентів та батьків. В knigovo.com.ua також можна купити матеріли із серії «Я пізнаю світ 3 клас» - зошит для практичних занять, який допоможе учню ознайомитися з навколишнім середовищем, вивчати природні явища та інші цікаві предмети.

В навчальних посібниках містять легенди, колядки, вірші, прислів’я, пісні, скоромовки, загадки, приказки, літературні казки для 3 класу. Позакласне читання у поєднанні з освітніми відео- та аудіо матеріалами, допомагає урізноманітнити навчання, проводити цікаві уроки, рекомендовані Міносвіти й науки України для поглиблення знань в українській літературі.

У збірниках містяться твори для читання 3 класу, які відповідають розумовому та духовному розвитку дитини. Після кожного тексту надані різноманітні питання та завдання, орієнтовані на точну роботу з матеріалом. Твори українських та закордонних авторів підібрані відповідно до уподобань та вікового розвитку учнів, посібники містять теоретичні рекомендації по роботі з літературою. Читання допомагає познайомитися з авторською і народною творчістю різних країн світу та сприяє розвитку морально — естетичного смаку учня.

Художня література для позакласного читання 3 класу допомагає сформувати читацький смак. Посібники містять різні за жанром твори, щоб учень міг опановувати читання, аналізувати текст, розвивати риторичні здібності та критичне мислення. Школяр вчиться виступати перед аудиторією, висловлюючи свої думки з приводу прочитаного. Практичні завдання, викладені в посібниках, допомагають краще запам’ятовувати вивчений текст.

Крім книжок з літератури, на сайті knigovo.com.ua представлені посібники з математики, німецької, англійської мови, інформатики НУШ 3 клас та інші книжки, які відповідають програмі загальноосвітньої школи. Зробіть замовлення зараз, і ви отримаєте його через декілька днів!

23 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки