Письмо та розвиток мовлення 2 клас НУШ

В онлайн магазині knigovo.com.ua можна придбати яскраві зошити з розвитку мовлення 2 клас, в яких викладені різноманітні завдання для розвитку зв’язного мовлення, навичок формулювати думки та логічного мислення у дитини. Всі матеріали зручно підібрані, співпадають з темами, викладеними у посібниках та підручниках з розвитку мовлення.

Для розвитку навичок швидкого читання, запам’ятовування правильного написання слів, вивчення побудови речень, радимо робочий зошит з читання 2 клас.

Всі матеріали складені та систематизовані відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

knigovo.com.ua пропонує зошити з літературного читання 2 клас, у якому зібрані теми для роботи вчителів, учнів, студентів педагогічних ВУЗів, а також батьків, які хочуть допомагають школяру успішно займатися вдома. Великий обсяг тем допоможуть краще орієнтуватися у різних літературних жанрах, вивчати класичні, сучасні твори, а також народну творчість. Зошит сприяє зацікавленому навчанню дитини, спонукає її до самостійного читання у вільний від уроків час. Зошити з української мови та читання 2 клас містять завдання та питання, які змушують дитину аналiзувати, виказувати альтернативну думку щодо ситуацій, викладених у творі.

Зошит з розвитку мовлення для 2 класу допомагає школяру краще орієнтуватися в темах шкільної програми, послідовно та ґрунтовно засвоювати пройдений матеріал. Учні продовжують поповнювати словниковий запас, вивчають синоніми, антоніми, навчаються критично мислити та наводити асоціації. Крім вдосконалення навички письма, дитина навчається виражати свої думки, переказувати прочитане більш складними реченнями, використовуючи різні мовні обороти. Одночасно з читанням відбувається запам’ятовування правопису слів.

У зошитах з мови і мовлення для 2 класу містяться різноманітні пояснювальні матеріали, примітки, які допомагають дитині краще розуміти та швидше виконувати домашнi завдання. Учням цікаво вивчати нові теми у поданій ігровій формі, а саме - за допомогою розгадування кросвордів, ребусів, загадок, а також виконання каліграфічних вправ.

На сайті knigovo.com.ua можна замовити різноманітні посібники для вивчення багатьох iноземних мов, у тому числі зошити з англійської мови 2 клас для кращого засвоєння шкільного матеріалу.

23 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки