Інформатика 2 клас НУШ

У нашому сучасному cвiтi, в якому все дуже швидко змінюється, освітні науки також постійно коригуються. Українські законодавці дуже часто вносять корективи до діючих навчальних програм, вимагаючи використовувати у початкових школах не тільки оновлені підручники, а також нові зошити з різних дисциплін.

В епоху стрімкого розвитку сучасних ІТ-технологій, діти ще знаходячись у дошкільному віці мають гарні навички щодо опанування основних функцій планшету та смартфону. На даний час, в Україні викладання інформаційних технологій для наймолодших класів знаходиться на високому рівні.

knigovo.com.ua пропонує ознайомитися з великим різноманіттям тематичної продукції та купити зошит з інформатики 2 клас або робочий зошит із читання. Асортимент запропонованого товару стане цікавим для кожного нашого клієнта.

Робочий зошит з інформатики 2 клас має принципові відмінності від своїх аналогів. Він більш яскравий та кольоровий, має багато корисної та цікавої інформації, що допоможе краще та більш продуктивно виконувати домашні завдання. З метою полегшення для дитини виконання учбових вправ, кожен зошит з інформатики 2 клас має 100 відсоткову відповідність підручнику.

Обрати серед існуючого різноманіття для предмета «Інформатика 2 клас» робочий зошит дуже складно. Тому необхідно отримати відповідні рекомендації від вчителя.

У нашому інтернет-магазині можливо придбати «Інформатика 2 клас. НУШ» - зошит, спеціально розроблений для учнiв даного вікового періоду оптом чи вроздріб по найвигіднішій вартості.

Усі зошити для НУШ (французька мова), математика, дослідження світу тощо, які ми пропонуємо нашим покупцям цілком відповідають рекомендація Міністерства освіти та науки України та європейським стандартам. Співпрацюючи лише з українськими видавництвами, ми приділяємо окрему увагу естетичному та мальовничому оформленню існуючого асортименту нашого магазину, таким чином гарантуємо високу якість кожної одиниці продукції.

15 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки