Незвичайна математика Женя Кац

Незвичайна математика Женя КАЦ

Незвичайна математика для дітей женя кац спеціально створена для тих батьків, які мріють бачити своїх дітей талановитими, та намагаються все для цього робити. Найголовнішою метою книжки є не тільки навчити дитину рахувати, а в першу чергу, зацікавити це робити. Навчаючись арифметиці за допомогою цього посібника, малюк хоче знову та знову повертатися до складання та віднімання без примусу батьків. Такий незвичайний підхід автора налаштовує дитину і далі у старших класах краще сприймати інформацію без особливих складнощів.

Женя Кац незвичайна математика купити на нашому сайті дуже легко. Посібник ідеально підходить для зайняття дітей віком від 4-х до 8-ми років.

Женя Кац незвичайна математика купити Україна дуже легко

Купити книгу незвичайна математика женя кац можна на нашому сайті в будь-який час в роздріб чи оптом. Якщо покупець хоче придбати велику кількість посібників — доставка буде проводитися безкоштовно. Женя Кац книги містять багато цікавих завдань, які ви не знайдете у звичайних навчальних посібниках з математики. Різноманітні завдання домомагають набагато впевненіше почуватися дитині у світі чисел та математичних визначень.

Головні переваги посібника:

  • тренування логічного мислення;
  • дитина зможе моментально порахувати предмети на картинці, не перелічуючи їх по одному;
  • в посібнику легко пояснюються математичні поняття більше/менше, попередні/наступні та інше;
  • цікаве знайомство дітей з симетрією, поняттям координати точки.

Женя кац незвичайна математика відгуки

Незвичайна математика для дітей женя кац користується великою популярністю серед батьків, тому що вони бачать реальний результат. Маленькі дошкільнята та учні перших класів, що проходили підготовку по книгам жені кац отримують кращі оцінки, сприймають нову інформацію швидко та з задоволенням.

Розвиваючі книги для школи купити в Knigovo дуже просто. Покладіть у кошик потрібну літературу, а потім заповніть всю необхідну інформацію для зв'язку з вами. Менеджер найближчим часом вам зателефонує. У нашому інтернет-магазині також можна придбати петерсон математика.

Незвичайна математика для дітей женя кац сприяє найкращому розумінню, на перший погляд, складної арифметики. За допомогою цього посібника, дитина буде сприймати рахування та віднімання як просту гру. А батьки будуть радіти досягненням свого малюка.

50 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
Видавництво