Наочність 2 клас НУШ

Наочність 2 клас НУШ

Сучасна програма для школярів молодших класів — Нова Українська Школа, принесла багато змін в навчальний процес. Нововведення змінили навчальний процес учнів на краще. Пріоритети навчання школярів початкової школи полягають в ефективному, але легкому навчанню, простому сприйняттю навчального матеріалу. Для цього сучасний вчитель повинен використовувати наочні матеріали, цікаву інформацію, щоб дитина краще сприймала матеріал, та прагнула здобувати нові знання. Плакати, наочності, різноманітні карти в багато разів збільшують ефективність сприйняття знань малюками.

Наочність для 2 класу можна придбати в нашому інтернет магазині. Навчальний матеріал відповідає всім вимогам концепції нової програми НУШ.

Купити наочність для 2 класу прямо зараз

В нашому інтернет-магазині є в наявності повний асортимент наочностей для другого класу. Наочність з математики 2 клас нуш можна придбати в будь-якій кількості. Посібник гарно оформлений, має багато зрозуміло оформлених таблиць, цікаві ілюстрації.

Посібник включає:

  • таблиці;
  • схеми;
  • геометричний матеріал;
  • завдання для усного рахунку;
  • творчі вправи, тощо.

Навчальний матеріал ідеально підходить для фронтального використання під час пояснення нової теми.

Також у нас можна придбати наочність з природознавства 2 клас нуш. Навчальний посібник у таблицях буде доречним при повторенні матеріалу, його закріпленні, допомагає в демонстрації умінь та навичок учнів.

Наочний матеріал для 2 класу нуш переваги

Будь-який наочний матеріал для другого класу можна купити в нашому інтернет магазині. Пропонуємо придбати комплект плакатів 2 клас нуш. Набор складається з 16-ти сторінок. Кожний плакат має вдалий формат 680 х 470 мм. Комплект повинен бути в користуванні кожного вчителя початкових класів. Він необхідний для роботи зі словами за педагогічною технологією навчання.

Також на Knigovo замовляйте демонстраційні таблиці 3 клас нуш. Наочний матеріал замовити можна в будь-якій кількості. Доставка товару оптом безкоштовна. На нашому сайті завжди якісний товар, навчальна та методична література відповідають вимогам НУШ.

Наочність для 2 класу допомагає краще пояснити вчителю нову тему учням другого класу. Плакати з ілюстраціями сприяють зацікавленості школярів у навчальному процесі, допомагають краще запам'ятати та засвоїти інформацію. Маючи такий набір, вчитель економить багато часу на підбір необхідних слів для кожної теми.

55 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
Мова Навчання