Мистецтво 2 клас НУШ

Уроки мистецтва, починаючи з початкових класів, є чи не єдиним способом розкрити і проявити мистецькі та інші творчі здібності людини з раннього вiку. Альбом з образотворчого мистецтва 2 клас НУШ містить різновиди практичних занять для учнiв. Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України схвалила образотворче мистецтво 2 клас робочий зошит для використання у всіх загальноосвітніх закладах.

Програма складає:

  • живопис;
  • графіку;
  • орігамі;
  • ліплення з пластиліну та основи скульптури;
  • декоративно-прикладне мистецтво;
  • аплікацію з паперу, тканини, ватних дисків та різних природних матеріалів.

Учнi можуть засвоїти рiзнi техніки малювання гуашшю, аквареллю, олівцями та фломастерами.

Переваги нових зошитів з образотворчого мистецтва 2 клас

Консультацiї та поради провiдних сучасних художникiв та митцiв допомогли розробити робочий зошит 2 клас образотворчє мистецтво. Адже під час навчання, учнiв повинні зацікавити пропорції та будови предмету, його величини, форми, кольори з відтінками та їхнє поєднання, властивості матеріалів, різноманiтнiсть типiв фарб. Учень має змогу вiдкрити та розвинути творчi здiбностi i таланти.

У зошиті дизайн і технології 2 клас запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва.

Зошит з мистецтва 2 клас нуш представлений у м'якій обкладинці формату А4. Сучасний дизайн, що неодмінно приверне увагу маленьких користувачів.

Чарівний пензлик 2 клас розрахований на один семестр систематичного заняття на уроках мистецтва

Мистецтво як перші творчі кроки

Завдяки альбому образотворчого мистецтва 2 класу учні початкових класів пізнають одні з перших кроків до творчості. Вони розвивають логічне мислення, розумові здібності, уяву, кмітливість, моторику рук, посидючість, охайність, естетичний смак, доводять справу від початку до кінця, почату справу до бажаного результату. Завдяки ліпленню учні можуть пізнати тривимірне зображення предмету, вони побачать його зверху, збоку, знизу, навчаться пізнавати пропорції предмету, розвинуть увагу, память та уяву.

Під час роботи з аплікацією школярі навчаються добре користуватися ножицями, створювати колажі та різні вироби з паперу, розрізняють відтінки кольорів, щільність матеріалів.

Навчальні посібники для школярів від провідних авторів, в тому числі робочий зошит 2 клас та робочий зошит з математики 2 клас пропонує наш інтернет-магазин з замовленням доставки до усіх регіонів України транспортними компаніями-перевізниками.

19 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки