Методика для вчителя 1 клас НУШ

Методика для вчителя 1 клас НУШ

Методи Нової Української школи передбачають централізацію учня початкової школи. Нові компетентності покликані сформувати нову особистість, яка не боїться висловлювати свою думку, навіть якщо думка досить оригінальна, та не схожа на висловлювання інших школярів. Сучасний вчитель повинен зробити все можливе, щоб учень якомога безболісніше пристосувався до світу новітніх технологій. Нові розробки уроків 1 клас нуш побудовані відповідно вимог НУШ і направлені на розвиток ініціативності у дитини, підприємливості. Зараз вчитель повинен притримуватися психології партнерства, щоб не відходити від принципів стандартів нової школи.

На нашому сайті можна придбати типові освітні програми для 1 класу, які допоможуть вчителю початкової школи ефективно проводити уроки, притримуючись головних ідей Нової Української Школи.

Конспекти уроків 1 клас нуш для вчителів

Дидактичні матеріали для 1 класу нуш, які ми пропонуємо на нашому сайті, складені у суворій відповідності зі стандартами нового законодавства міністерства освіти. Посібники мають розгорнуту інформацію по кожній темі. Завдяки корисному збірнику, вчитель точно знає, як подати нові знання якомога якісно та доступно, не відхиляючись від основної теми.

Які переваги конспектів уроків 1 клас нуш:

  • на сторінках збірника розміщено багато цікавого матеріалу;
  • необхідні теми викладені доступно для розуміння першокласника;
  • матеріал на сторінках посібника викладений зрозуміло;
  • маючи під рукою такий конспект, не складно бути найкращим вчителем;
  • зручний розмір шрифта та формату;
  • при виготовленні посібника використовується якісна бумага та фарба.

Посібник ідеально підходить для користування вчителями навчальних класів, батьками та студентами педагогічних факультетів.

Календарне планування 1 клас нуш

Календарне планування 1 клас НУШ необхідне кожному вчителю для найкращого виконання своїх професійних обов'язків. Посібник значно полегшує роботу педагога, допомагає зосередитися на більш серйозних організаційних питаннях.

Також в нашому інтернет-магазині можна придбати посібник Ранкові зустрічі 1 клас нуш. Збірник включає багато цікавих секретів для вчителя, який постійно прагне самовдосконалення.

На сайті можна купити будь-які методичні матеріали для вчителя. Купити розробки уроків 2 клас нуш ви можете в будь-якій кількості. При придбанні товару оптом, Knigovo гарантує безкоштовну доставку.

Розробки уроків 1 клас нуш необхідні для якісного навчання маленьких школярів. Вчитель зможе якомога краще пояснити нову тему, та повністю охопити необхідний матеріал згідно вимог Нової Української Школи.

221 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки