Математика 2 клас НУШ

Математика – цариця наук ©. Вона навчає працювати з цифрами, сприяє розвитку логiчного мислення, та є одним з найважливіших предметів, як у школі, так і подальшому житті школярів. Засвоївши базові знання, у дитини не виникнуть складнощі з розумінням алгебри, геометрії і точних наук. Щоб навчання було цікавим і ефективним, досвідченими педагогами були розроблені робочі зошити з математики, якi представлені на нашому сайтi.

Що ви знайдете у зошитах з математики 2 клас?

Зошити для 2 класу спрямовані на вивчення принципів основних арифметичних дiй - складання, віднімання, множення і ділення, та iнше. Окремо представлені підручники на розвиток логіки. Логіка - ще одна наука, яка буде в нагоді у дорослому житті. Вона дозволить швидше вирішувати завдання в різних сферах: архітектура, філософія, IT-напрямок, фізика, хiмiя, тощо. Навіть для творчих дітей розвиток логіки дає сильний потенціал.

Мета і головне призначення математики – розвивати інтелект, знайомити малого дослідника з фундаментальними процесами, які відбуваються в світі. Без дружби з точною наукою не обійтися і в повсякденному житті: розрахувати відсоток, заповнити рахунок про оплату, розподілити сімейний бюджет. Всі ці вміння важливо закласти в дитинстві.

Де купити робочий зошит з математики 2 клас?

З другого класу школярі починають знайомитися з наукою чисел. Для правильного вивчення буде потрібна довідкова література. У каталозі інтернет-магазину KNIGOVO представлені зошити з математики 2 клас: тести, вправи на множення і ділення, та на логіку.

Яскраві і барвисті підручники допомагають краще засвоювати інформацію, запам'ятовувати матеріал і знайомитися з таємничим світом математичних операцій. Матеріал подається відповідно до віку дитини (7-8 років) і являє собою набір завдань різного рівня складності.

Серія «Я досліджую світ 2 клас зошит» − це нова навчальна література, розроблена спеціально для сучасних учнів. Грамотна подача матеріалу зробила це видання одним з найбільш необхiдних у шкільному процесі.

Перевірити знання і вміння допоможе зошит для контрольних робіт з математики 2 клас. Тут зібрані завдання для перевірки пройденого матеріалу і оцінки умінь школяра.

Кому підійде друкований зошит з математики 2 клас?

Шкільним закладам, гімназіям, ліцеям. При оптових покупках магазином передбачена знижка на деякі види зошитів.

Також наша продукція буде цікава батькам, які прагнуть розвинути в дитині логічне мислення і більше приділяти уваги розумінню математики. Зошит з математики 2 клас стане провідником і помічником дитини. Він дозволить їй відчувати себе впевнено і не боятися рівнянь, прикладів, та контрольних робiт.

У нашому магазині представлені усі необхідні матеріали: робочі зошити з математики і зошити для вивчення іноземних мов та інших шкільних предметів.

197 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки