Літературне читання 2 клас НУШ

У 2016 році Міністерством освіти і науки були проведені реформи, завдяки яким у методиці початкового навчання, оновилися навчальні посібники та зошити друкованої форми.

На нашому сайті можна купити літературне читання 2 клас. Посібник містить: діагностичнi картки для перевірки рівня читання учнiв, роботи з творами. Зміст наданих завдань відповідає Державним стандартам початкової освіти та типовим програмам.

Зошит з літературного читання 2 клас сприяє розвитку читацьких вмінь школяра, навчить його грамотно використовувати слово, творчо мислити.

Добре, коли навчальний матеріал для перевірки знань викладений зрозумілою мовою та легко сприймається школярами. Посібник літературне читання 2 клас Савченко — зошит, складений згідно освітньої програми. Посібник має зручний розмір з листами формата А5, випускається у м'якій обкладинці. Завдання з літературного читання 2 клас розроблені згідно державних стандартів. Грамотно поданий матеріал рекомендовано для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Зошит стане у пригоді не тільки учню, але й знадобиться батькам. Ретельно відібрані твори та завдання допоможуть вчителю якісно перевірити засвоєння знань учнями.

Посібник необхідний для:

  • перевірки учнів у визначенні темi тексту та його головної думки;
  • навчанню розрізнення жанрів твору;
  • встановлення послідовності дій у творі;
  • визначення характеристики вчинків дійових осіб;
  • пояснення зображених можливостей художнього слова.

На зошит літературне читання 2 клас ціна указана на нашому сайті. Для постійних покупців діють знижки.

Як використовувати Літературне читання 2 клас зошит

Зошит з друкованою основою містить необхідний матеріал для якісної перевірки знань. Практичні завдання наданi у зручній формі для забезпечення комфортної самостійної роботи учня.

Переваги посібника:

  • доступність викладеного матеріалу;
  • повна відповідність навчальним потребам другокласника;
  • спрощена форма виконання завдань.

На нашому сайті можна придбати літературне читання 2 клас по доступній вартості з урахуванням знижки по промокоду, для постійних покупців.

В нашому інтернет-магазині продаються зошити з розвитку мовлення 2 клас нуш, які відповідають всім вимогам освітньої програми. Робочий зошит з математики 2 клас купити можна в роздріб чи оптом.

Зошит з літературного читання 2 клас сприяє якісній перевірці знань учня, складений с дотриманням освітньої програми.

14 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки