Французька мова 2 клас НУШ

Knigovo.com.ua пропонує робочий зошит французька мова 2 клас. Надані у зошитi матеріали дають змогу вчителю проводити заняття та перевіряти знання. Зошит до підручника «Французька мова» 2 клас використовується учнями, як на уроках, так i для самостійної, чи з батьками, роботи вдома.

На сайті можна замовити посібники та зошити французької мови 2 класу рiзних авторів, якi складені відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. У нас постiйно поповнюється асортимент навчальної літератури для початкової школи. Можна придбати посібники з англійської мови 2 клас, зошити та вiзуальні матеріали для швидкого засвоєння учнем різноманітних тем.

Зошит з французької мови для 2 класу полегшує вивчення мови та допомагає поглибленню знань, закріпленню пройдених тем. Викладений матеріал, сприяє розвитку комунікативних навичок, здатності сприймати мову на слух, тренувати розмовну мову та письмо. Зошит допомагає налаштувати учня до вивчення матерiалу в школi, та самостійно опрацювати завдання вдома.

Вивчення французької мови у 2 класі дає змогу вже з початкових класів, від самих основ, за допомогою вправ, засвоїти навички читання, письма й вимови. Зошити складені відповідно до новітньої методики навчання, сприяють підвищенню результативностi уроків з іноземних мов. Учнi поступово розвивають лексичні та граматичні знання, переходять від простих до більш складних завдань, розбирають тексти, діалоги, в яких фіксується загальновживані фрази спілкування, обiгруються життєві ситуації та надається інформація про навколишній світ.

Зошит з французької мови НУШ 2 класу містить цікаві малюнки з описами, що сприяє поповненню словникового запасу учня, систематизації вивченого матеріалу, розвитку уявлення та уважності. Зошити можуть також доповнюватися CD-диском, який мiстить завдання та тексти, що допомагають розвивати навички аудіювання, самостійного розпізнавання, читання слів та речень французькою мовою.

В інтернет-магазині knigovo.com.ua можна замовити літературу для вивчення різноманітних мов, у тому числі підручник з німецької мови 2 класу, робочий зошит, наочності для учнів та вчителів.

1 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
Видавництво