ДПА 2021 9 клас

У дев'ятому класі державна підсумкова атестація проходить з двох основних предметів — математики та української мови. Третя освітня дисципліна обирається по рішенню педагогічної ради. Це може бути українська література, іноземна мова, історія України, або будь-який інший предмет. Підготовка до дпа 2021 9 клас є дуже вирішальним етапом для кожного випускника, який планує вступати в професійний навчальний заклад після девятого класу. Тому, дуже важливо заробити гарний бал по підсумкам іспиту.

На нашому сайті можна купити дпа математика 2021 9 клас, який містить 28 варіантів для підготовки. Посібник забезпечить якісну підготовку випускника без залучення репетитора.

ДПА 9 клас українська мова особливості

Диктанти дпа 9 клас 2021 включають багато текстів, які можуть бути на контрольній роботі, або подібні по складності. Посібники складені у строгій відповідності з діючою освітньою програмою, тому їх можна купувати для підготовки до майбутніх екзаменів з відповідного предмета.

На нашій інтернет розкладці можна знайти будь-який необхідний для підготовки до ДПА 9 класу посібник. Купуйте у нас збірник дпа історія україни 9 клас 2021. Посібник містить завдання підсумкових контрольних робіт за 9 клас. Всі питання відповідають оновленій програмі загальної середньої школи.

Для тих учнів, які третім предметом для складання іспиту обрали іноземну мову, пропонуємо купити збірник дпа 2021 англійська мова.

Посібник включає:

  • розбір усіх типових завдань;
  • тестові завдання двох рівнів з відповідями;
  • вправи для самостійного виконання;
  • аудіювання.

Посібник має зручний формат, виготовлений в м'якій обкладинці. Всі завдання розміщені на 368-ми сторінках.

Підготовка до дпа 2021 9 клас чому така важлива

Випускники та їх батьки дуже хвилюються перед закінченням 9-го класу, особливо ті, що вирішили вступати у професійно-технічні навчальні заклади. Але маючи гарну навчальну літературу, можна впевнено йти на іспит та отримувати гарний бал. В інтернет-магазині Knigovo ми пропонуємо тільки якісну навчальну літературу, яка повністю відповідає вимогам державного стандарту освітньої концепції.

Також на нашому сайті можна придбати завдання дпа 4 клас. Посібники Література для школи купити саме зараз можна в будь-якій кількості. При покупці оптом, покупець може скористатися безкоштовною доставкою.

Підготовку до дпа 2021 9 клас з необхідних предметів можна здійснювати і без репетитора. якщо використовувати якісну навчальну літературу, яка відповідає всім вимогам освітніх стандартів.

30 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки