Англійська мова 2 клас НУШ

В інтернет-магазині knigovo.com.ua ви знайдете добірку зошитів з англійської мови 2 класу для Нової української школи (НУШ). Якi будуть справжніми помічниками для вчителів у проведенні цікавих занять та перевірці знань школярів. Учням початкової школи легше розпочинати вивчення мови та поглиблювати знання з особистим помічником. Робочі зошити 2 клас НУШ з англійської мови допоможуть закріпити отримані вiд вчителя та з підручника знання за допомогою виконання вправ у класі або в якості домашнього завдання.

Knigovo.com.ua пропонує зошит з розвитку мовлення, посібники з інших предметів, щоб дитина навчалася з інтересом та швидко засвоювала пройдений матеріал.

Міністерство освіти та науки України прагне втілити кращі традиції викладання мов інших держав у НУШ. Поданий матерiал у спеціальних зошитах Англійська мова 2 класу, дозволяє учню працювати у такiй манерi, щоб вчитель міг перевірити здатність дитини до самостійної роботи над матеріалом. Цікаві зошити та новітні методики навчання значно підвищують результативність вивчення іноземних мови.

Викладена англійська мова 2 класу у зошиті допомагає розвиватися фонетичним та граматичним навичкам. Дитина поступово звикає до складних завдань, розбираючи тексти, діалоги, в яких відіграються в iгровiй формi схожi на реальні життєві ситуації та надається інформація про сучасний світ. Різноманіття завдань, малюнки, розміщені у посібнику, сприяють збільшенню словникового запасу, систематизації знань, розвитку уявлення, уважності та мислення.

Для розвитку слухових навичок до друкованого зошиту з англійської мови 2 класу може додаватися CD-диск із записом завдань. Аудіювання допомагає дитині самостійно вивчати, розпізнавати, читати слова та речення англійською мовою, сприймати неважкі тексти на слух, повторювати слова та записувати їх. Запис виступає як своєрідний тренажер для кращого засвоєння граматичних конструкцій та сприйняття іноземної мови. У зошит зазвичай міститься допоміжний словничок та розшифровка текстів аудіозаписів, що дуже зручно для перевірки знань.

Англійська 2 класу у зошитах НУШ стануть у пригоді батькам, які також з легкістю допоможуть дитині розібратися з домашнім завданням, пояснити матеріал.

Крім зошитів, в інтернет-магазині knigovo.com.ua можна замовити тематичне оцінювання НУШ у зошиті 2 клас для учнів та вчителів. Ми доставляємо товар в усі регіони України протягом декількох днів!

54 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки