Альбоми Образотворче мистецтво 2 клас НУШ

Образотворче мистецтво є одним з головних, розвиваючих художні здібності предметів, в початковій школі. Ця наука допомагає розкрити учневі творчу складову навколишнього світу, та надає можливість відволікатися від більш складних завдань.

Посібник виконано у звичному для малювання альбомному форматі. Щільність паперу зошита-альбома забезпечить довгострокове використання виробу, протягом усього термiну навчання.

Зошит складений відповідно до підручника і повністю відповідає шкільній програмі. Учень має можливiсть переглянути сторінки, де розміщені варіанти малюнку чи поробки, та вiдтворити самотужки як на уроцi, так i вдома. Образотворче мистецтво 2 клас робочий зошит містить сторінки з розвагами, щоб дитина відволіклася у вільну хвилину. Ця рубрика містить цікаві загадки, творчі завдання.

Образотворче мистецтво 2 клас зошит для цікавого навчання

Зошит з образотворчого мистецтва 2 клас створено у стандартнiй формi заповнення титульної сторiнки особистих даних, де вже з титульної сторiнки учень може проявляти творчi нахили.

Особливості поданого матеріалу:

  • репродуктивно-творчі завдання
  • художні уроки.

Образотворче мистецтво 2 клас альбом сприяє творчому розвитку учня, його універсальних та особистих якостей, сенсорних здібностей. Зміст посібника цікаво викладений, сприяє зацікавленості у навчальному процесі. Малюки отримають справжнє задоволення від процесу малювання, та результату власної художньої творчості.

Мистецтво 2 клас альбом — посібник, який є важливою частиною навчально-методичного процесу. Він стане у пригоді не тільки учасникам початкової школи, але і вчителям для якісної підготовки, вдалого проведення наступного уроку.

Де придбати зошит з образотворчого мистецтва 2 клас

Образотворче мистецтво 2 клас зошит можна купити на нашому сайті.В інтернет-магазині Knigovo представлено повний вибір посібників для повноцінного навчання за освітньою програмою. Також сайт пропонує я досліджую світ робочий зошит 2 клас, зошити трудове навчання 2 клас нуш.

Образотворче мистецтво 2 клас — зошит, складений для цікавого сприйняття інформації учнем, покликаний перетворити звичайний урок у творчий відпочинок від більш складних предметів.

6 По популярностиСначала дешевлеСначала дорожеНовинки
До підручника