Каталог » Підручники 7 клас / Учебники для 7 класса » Рідна мова - Українська мова » Підручник. Українська мова 7 клас. Пентилюк М. І. Вид-во: Освіта.
Каталог товара
Статьи
Новые статьи
Де взяти відповіді до ДПА 2014 ?

Наказ про ДПА 2014



Підручник. Українська мова 7 клас. Пентилюк М. І. Вид-во: Освіта.

Підручник. Українська мова 7 клас. Пентилюк М. І. Вид-во: Освіта.zoom
55,00 грн.
Есть на складе

Версия для печати 
Задать вопрос о товаре 
Время доставки:  от 3 до 10 дней

Українська мова 7 клас автор Пентилюк М. І.

Автор: Пентилюк М. І.
обложка: тверда
стр.: 288
изд-во: Освіта
год издания: 2011

Отзывы:


  Ваш отзыв может быть первым.
 
Написать отзыв

С данным товаром также покупают:


Підручник. Українська мова. 10 клас. Рівень стандарту. Заболотний О. В. Вид-во: Генеза. Підручник. Українська мова. 10 клас. Рівень стандарту. Заболотний О. В. Вид-во: Генеза.
Рекомендований Міністерством освіти і науки України. Рівень стандарту. Цей підручник є основою навчально-методичного комплекту з української мови для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту).
50,00 грн.
+доставка
Підручник. Історія України 7 кл. Смолій В. А. Вид-во: Генеза. Підручник. Історія України 7 кл. Смолій В. А. Вид-во: Генеза.
У підручнику на сучасному науковому рівні з урахуванням загально-європейських тенденцій міститься систематичний виклад історії українського народу за доби середньовіччя.т Висвітлюється особливості та еволюція його суспільно-політичного, господарського і духовного життя, його вірування та культурно-побутові традиції.
57,00 грн.
+доставка
Підручник. Українська література 7 кл. Міщенко О. І. Вид-во: Генеза. Підручник. Українська література 7 кл. Міщенко О. І. Вид-во: Генеза.
Підручник створено згідно з чинною Програмою з української літератури для 12-річної школи. Усі художні твори розглядаються в межах чотирьох тематичних розділів. Кожен підрозділ включає коротку біографічну довідку про письменника, текст програмового твору, його аналіз, позбавлений ідеологічних нашарувань і здійснений відповідно до найновіших досягнень літературознавства; до обов’язкових рубрик також належать чотирирівневі «Запитання і завдання», «Твій літературознавчий словник», у якому подано інформацію про визначені Програмою теоретичні поняття.
45,00 грн.
+доставка
Підручник. Українська література 6 кл. Мовчан Р. В. Підручник. Українська література 6 кл. Мовчан Р. В.
Цей підручник втілює авторську концепцію викладання української літератури в 5–12 класах сучасної загальноосвітньої школи. Продовжує науково-методичні та структкрні особливості підручника для 5-го класу. Він так само є підручником-діалогом, підручником для навчання, розвитку, зацікавлення українською літературою як мистецтвом слова. Через навідні запитання та орієнтуючи коротку розповідь автор звертається до шестикласника як до уявного співрозмовника, наштовхує його на самостійний шлях пізнання, осмислення та відбору необхідної інформації, на власне естетичне відкриття під час ознайомлення з художнім текстом.
60,00 грн.
+доставка
Підручник. Геометрія 7 клас. Істер О. С. Вид-во: Освіта. Підручник. Геометрія 7 клас. Істер О. С. Вид-во: Освіта.
Підручник з геометрії для сьомих класів, загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Рішення колегії Міністерства освіти і науки України, Протокол 5/1 - 19 від 12.04.07. лист № 1/11-2183 від 28.04.07)
45,00 грн.
+доставка

Вход
E-Mail:
Пароль:


Регистрация | Забыли пароль?
Новинки
Рассылка
E-Mail:

Информация о группе

Группа: Посетитель
Производители:
Cambridge university press Macmillan Oxford Інститут сучасного підручника А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Айрис-Пресс Академія Аксіома Алатон Аргумент Принт АСК Астрель-СПБ Белкар-книга Богдан ВАКО Весна Гімназія Генеза Грамота Интеллект-Центр Интердизайн Казка Літера Литера Москва Мандрівець Мастер-Класс Махаон Новая Волна Одіссей Оникс Освіта Основа Підручники і Посібники Парус-Друк Пегас Перун Київ Ірпінь ПЕТ Промінь Проф-пресс Развивающее обучение Райдуга Ранок Сім кольорів Світич Сиция Таском Торсінг Плюс Українська книжкова мережа Український Центр Підготовки Абітурієнтів Центр навчально-методичної літератури Центр підготовки абітурієнтів Школа Школа 2000 Экзамен Эксмо Ювента
В Мой Мир